Wyniki konkursu ''Odprowadzam Sam'' 2024

W tegorocznej edycji konkursu, który trwał od 3 kwietnia do 31 maja, wzięło udział 5944 dzieci z 246 grup i 64 placówek edukacyjnych.

Zgodnie z regulaminem każda placówka  po zgłoszeniu się do akcji otrzymała ćwiczenia edukacyjne dla dzieci, którymi były plakaty oraz naklejki. Przez czas trwania konkursu dzieci naklejały je na plakaty-drzewka tworząc barwny kolaż. W naszym przedszkolu podejmowaliśmy różne działania związane z  konkursem. Dzieci nie tylko wypełniały zadania w książeczkach otrzymanych od organizatorów konkursu, ale również poznawały zasady ruchu bezpiecznej jazdy na rowerze, doskonaliły swoje umiejętności jazdy na rowerze, spotykały się z ekspertami w tym temacie, a na koniec przed przedstawicielami  policji zdały egzamin praktyczny z jazdy na rowerze z przestrzeganiem zasad ruchu drogowego . Ze wszystkich działań powstał film, który wziął udział w konkursie. Najciekawsze projekty obrazujące przebieg kampanii „Odprowadzam Sam” zostały nagrodzone i wyróżnione przez komisję. Wśród nagrodzonych znaleźliśmy się i My. W konkursie wzięły udzłał wszystkie grupy wiekowe, ale przed komisją reprezentowała nas grupa najstarsza czyli Muchomorki.

Oto tegoroczni laureaci:

Nagrodzone zostały następujące grupy:

Data dodania: 2024-06-14 13:30:27
Data edycji: 2024-06-14 14:01:22