12 edycja kampanii ''Odprowadzam Sam'' za nami

Nasze przedszkolaki ponownie wzięły udział w akcji „Odprowdzam sam”, której głównym celem jest zachęcanie do zmian nawyków transportowych, aby wspólnie poprawiać stan środowiska i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podjęliśmy szereg działań wspierających to przedsięwzięcie między innymi spotkania z przedstawicielami Policji, które zakończyły się egzaminem praktycznym z zasad ruchu drogowego - dzieci uzyskały mini karty rowerowe. Zorganizowaliśmy również spotkania z ekspertami, dzięki którym przedszkolaki poznały konstrukcję roweru, przyborów przydatnych do jazdy na rowerze oraz usłyszały ciekawostki na temat tras rowerowych oraz triathlonu. To była wspaniała przygoda, która na pewno pozytywnie wpłynie na wzrost aktywności nie tylko u dzieci.
Zachęcamy do obejrzenia  Naszego video !    Odprowadzam Sam 2024

Data dodania: 2024-06-01 19:03:56