NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

07 listopada Muchomorki wraz z przedszkolakami  z Przedszkola Nr 48 „Morska Przygoda”, Przedszkola Nr 35 „Pod Żaglami” i Przedszkola Nr 43 „Jantarek” wzięły udział w koncercie patriotycznym pt. „Kto Ty jesteś? Polak mały!” w Sali Widowiskowej Klubu 3 Flotylli Okrętów. To był cudowny koncert, pełen  wzruszeń i emocji. Kto nie był, niech żałuje!

Natomiast 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Uroczystość rozpoczęła się wspólnym zaśpiewaniem hymnu, następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Uroczystość miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

Data dodania: 2023-11-11 19:23:31
Data edycji: 2023-11-13 15:51:26