Zasady składania wniosku rekrutacyjnego przez rodziców w placówce pierwszego wyboru- w Przedszkolu nr 11

Wniosek wypełniony za pośrednictwem strony internetowej jest zapisany w systemie. Rodzice drukują go, podpisują, a następnie przekazują do 19 marca do godz. 16.00 do placówki pierwszego wyboru wraz z dokumentami potwierdzającymi wybór danego kryterium.

W Przedszkolu nr 11 "Pod Kasztanami" które jest placówką pierwszego wyboru wniosek złożyć można w następujący sposób:

• wrzucając ww. dokumenty (spakowane do koperty opatrzonej podpisem "Rekrutacja") w godzinach pracy przedszkola tj.6:30-16:30 do wrzutni znajdującej się w miejscu wyznaczonym przez przedszkole (wejście boczne do przedszkola)
  • składając  bezpośrednio u dyrektora lub innej wyznaczonej osoby w podanych godzinach: codziennie od 8:30 do 10:30 oraz od 16:00 do 16:30
  • skanując wniosek wraz z pozostałymi dokumentami potwierdzającymi wybór danego kryterium i przesyłając drogą elektroniczną na adres mailowy placówki pierwszego wyboru:  przedszkole@p11.edu.gdynia.pl
Data dodania: 2021-03-05 14:00:51
Data edycji: 2021-03-08 10:41:21