XV festyn rodzinny za nami

Drodzy Rodzice, Pracownicy Przedszkola oraz Przyjaciele,

XV festyn rodzinny przeszedł już do historii. Nie byłby tym, czym był, gdyby nie zaangażowanie i pomoc wielu osób. Dziękuję wszystkim, którzy w nim uczestniczyli, a szczególnie tym, którzy mieli swój udział w jego przygotowaniu. Dziękuję tatusiom ,którzy kosili trawę i żywopłot, naprawiali sprzęt do koszenia, wykonali prace naprawcze i modernizacyjne w ogrodzie, wynieśli wszystkie stoły, krzesła i olbrzymiej wagi kosz do koszykówki, a potem wnieśli to wszystko z powrotem, rodzicom, którzy podarowali fanty na loterię, upiekli wiele przepysznych ciast, mamom ,które pomogły przygotować stanowska gastronomiczne i różnej aktywności, rodzicom , którzy zostali po festynie i w błyskawicznym tempie, we współpracy z personelem przedszkola doprowadzili ogród do idealnego stanu. Dziękuję za stroje piracke i księżniczek, radosny nastrój, idealną pogodę i za to, że  jesteście fantastyczni. Szczególne podziękowanie kieruję do babci Martynki, której zawdzięczamy prawdziwe działa rękodzieła artystycznego.Szydełkowo wykonane maskotki stanowiły przedmiot licytacji. Jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna również za to, że razem mogliśmy zorganizować spotkanie, które dało możliwość integracji, dobrej zabawy i odpoczynku oraz stanowi dowód na to, że wspólnymi siłami można zrobić wszystko. Już teraz zapraszam na XVI festyn- czerwiec 2019.

Lucyna Bisewska dyrektor Przedszkola nr 11 "Pod Kasztanami"

Data dodania: 2018-06-15 21:45:14
Data edycji: 2018-06-15 22:21:56