Wyniki konkursu Aktywne Przedszkolaki

Akademia Młodych Sportowców AMS

Informacja ze strony Facebook AMS

Aktywne Przedszkolaki - wyniki konkursu!

Na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za ogromne zaangażowanie. ? Często w różnych internetowych akcjach tego typu możemy spotkać się z podsumowaniem, że zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatora, ? ale tego co wydarzyło się pod tym postem na prawdę nie udało nam się przewidzieć ?
Przechodząc do najważniejszego ..
Po przeanalizowaniu spełniania założeń konkursu:
miejsce 1 zajmuje przedszkole nr 42 w Gdyni, miejsce 2 zajmuje przedszkole nr 11 w Gdyni, a miejsce 3 przedszkole nr 21 w Gdyni.
Z uwagi jednak na fakt, że pojawiły się wątpliwości co do autentyczności niektórych z kont, które polubiły zdjęcia, zarówno przedszkola które zajęło miejsce 1 jak i przedszkola z miejsca 2 , czego nie jesteśmy w stanie zweryfikować (i regulamin nie zakładał takiej ewentualności) postanowiliśmy na zmianę przyznanych nagród.
Warto jeszcze nadmienić, że nasza decyzja wynika z faktu, że jako organizacji na co dzień zajmującej się sportem i pracą z dziećmi, bliskie są nam wartości takie jak fair play i potępiamy wszelkie łamanie ogólnie przyjętych zasad pędząc w drodze po zwycięstwo ?
Podsumowując, postanowiliśmy przyznać dwie pierwsze nagrody w tej samej wysokości (sprzęt sportowy o wartości 500 zł dla dwóch pierwszych przedszkoli) oraz nagrodę za trzecie miejsce w wysokości 400 zł w formie sprzętu sportowego.

Pamiętajmy, że ostatecznie wygranymi tego konkursu mają być dzieci i możliwość podniesienia ich aktywności sportowej.??

Data dodania: 2022-03-24 16:27:05
Data edycji: 2022-03-24 16:38:14