Wizyta wielkanocnego zajączka

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Po śniadaniu oglądaliśmy teatrzyk pt. "Baśnie i waśnie" w wykonaniu aktorów teatru "Włóczykij". Po uczcie dla ducha była uczta dla ciała czyli pyszne owoce przyniesione przez dzieci. Kiedy wyszliśmy do naszego przedszkolnego ogrodu okazało się, że za górką schował się wyjątkowy gość, a był nim Wielkanocny Zajaczek.  Na początku zajączek nie chciał do nas podejść, bo się bał, ale udało się go nam namówić na wspólną zabawę. Wszystkie dzieci zaprezentowały zajączkowi wielkanocne wierszyki i piosenki. Zajaczek przyniósł dla każdej grupy  upominek w postaci kolorowego wiatraka ogrodowego, który będzie nam wskazywał siłę wiatru oraz upominki dla dzieci i dorosłych. Upominki dzieci pochował w ogrodzie i naszym zadaniem było je odnaleźć. Na koniec spotkania na pamiątkę wykonaliśmy sobie z zajączkiem zdjęcia. Nasz gość spieszył się do innych przedszkoli więc z żalem musieliśmy się pożegnać.

Data dodania: 2022-04-13 15:37:18
Data edycji: 2022-04-13 16:20:06