Sukcesy w konkursach ekologicznych

Przyszedł czas na podsumownie edukacji ekologicznej organizowanej przez Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki". Nasze Przedszkole od 18 lat aktywnie uczestniczy w różnorodnych działaniach proponowanych przez KZG w tym w konkursach i projektach. W bieżącym roku szkolnym przystąpiliśmy do kilku projektów i konkursów:

• Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko” – XI edycja
  • „Małe dzieci nie chcą śmieci” – XXIII edycja
  • „Mała nakrętka, duży problem” – XVIII edycja
  • „Zbiórka baterii”
  • "Lider Lokalnej Ekologii"
  • "Szkoła/Przedszkole dla środowiska

Ania z grupy "Muchomorków" otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Małe dzieci nie chcą śmieci".

Nasze Przedszkole zebrało 530 kg plastikowych nakrętek i zajęło 2 miejsce w konkursie.

Zebraliśmy również ponad 900 kg elektrośmieci i zajęliśmy 3 miejsce w konkursie. Indywidualnie Nikola z gr. Muchomorków zajęła w tym konkursie I miejsce.

Nasze Przedszkole wzięło również udział w XXIII edycji konkursu „Zapraszamy ptaki do Gdyni”, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej. Tegoriczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęło łącznie 290 zgłoszeń, a że każdy uczestnik musiał wykonać 2 prace
    - daje to imponującą liczbę prawie 600 różnorodnych ilustracji. Wśród laureatów nagrody głównej znalazła się Ala z grupy "Muchomorków".
Data dodania: 2021-05-16 12:33:29
Data edycji: 2021-05-29 19:04:10