Sportowe Potyczki Przedszkolaków

05 czerwca od godziny 14:00 jedenaścioro dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami  uczestniczyło w Potyczkach Sportowych Przedszkolaków, do których zaproszeni zostali przez  Fundację Pozytywne Pomorze, CKZiU nr 2 i dr. Jarosława Kłodzińskiego. Odbyła się rywalizacja bezpośrednia pomiędzy zgłoszonymi drużynami  o Puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni. Dzieci i rodzice stawili czoła wielu konkurencjom z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Emocje towarzyszyły młodszym i starszym zawodnikom ale także i kibicom. Pogoda zachęcała do aktywności sportowej, co udokumentowane zostało na zdjęciach. Zmagania i włożony wysiłek nagrodzone zostały pucharami, medalami i innymi niespodziankami. Bardzo dziękujemy organizatorom za umożliwienie udziału w tym sporotwym wydarzeniu. Więcej zdjęć znaleźć można w zakładce  "Przedszkole- Galeria zdjęć".

Data dodania: 2021-06-05 21:55:22
Data edycji: 2021-06-10 16:41:00