Pozdrowienia z wakacji

Pozdrowienia  z wakacji

Kochane Dzieci i drodzy Rodzice,

rozpoczęliśmy wakacje i zapewne w tym nietypowym czasie spedzimy je inaczej niż zazwyczaj. Zachęcamy Was do przesłania na adres przedszkola kartki z wakacyjnymi pozdrowieniami, niezależnie, czy z miejsc odległych, czy bliskich, czy nawet z miejsca zamieszkania. Wykorzystajmy czas wakacji na poznawanie i docenianie naszego pięknego kraju, a taże miejsc na świecie. Dla najmłodszych taka forma komunikacji jest zazwyczaj nieznana – tradycja przesyłania kartek z życzeniami z okazji świąt czy pozdrowień z wakacji niestety została zastąpiona przez SMSy i e-maile.

Nie ma wątpliwości, że pisanie listów i kartek zajmuje trochę czasu. Czytanie ich jest jednak cudownym momentem dla odbiorców, dlatego wspólnie podtrzymujmy tradycję pisania listów czy też kartek pocztowych.

Data dodania: 2020-06-28 12:51:00
Data edycji: 2020-06-28 13:23:02