Potyczki Przedszkolaków 2023

Fundacja Pozytywne Pomorze, CKZiU nr 2 i dr Jarosław Kłodziński kolejny raz zorganizowali   Potyczki Sportowe Przedszkolaków. 3 czerwca, od godz. 10.00  odbyła się rywalizacja bezpośrednia pomiędzy gdyńskimi przedszkolami i szkolnymi klasami „0” o Puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni. Z naszego Przdszkola startowały trzy 6-osobowe drużyny (3 pary dziecko i rodzic). Rywalizacja dostarczyła badzo dużo emocji. Dyscypliny były wymagające, ale wszyscy zawodnicy podołali wyzwaniom. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom, kibicom  i organizatorom, którzy poświęcili sobotnie przedpołudnie i jeszcze trochę na sportowe spotkanie i fizyczne zmagania. Był to czas poświęcony na umacnianie relacji dzieci i rodziców, ale także rozwijanie kondycji fizycznej i działanie na rzecz swojego zdrowia. Dziękując za tegoroczne Potyczki czekamy na kolejne za rok.

Data dodania: 2023-06-04 14:37:47
Data edycji: 2023-06-04 15:14:27