Podsumowanie kampanii ''Odprowadzam Sam''

Zakończyła się kolejna edycja kampanii "Odprowadzam Sam". Przez dwa miesiące  trzy nasze grupy przedszkolne  wykonywały swoje zadania.

W dniu 7 czerwca 2022 roku Komisja Konkursowa w składzie: Paweł Brutel – Z-ca Dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu, Marek Urbaniak – Kierownik Działu Komunikacji i Marketingu GCS, Agnieszka Gruszka – Koordynator kampanii „Odprowadzam Sam”, wybrała finalistów z najliczniej wyklejonymi drzewkami i najciekawszymi, najbardziej pomysłowymi prezentacjami, które przedstawiały wykonywane zadania.

Wybranie finałowej piątki okazało się niemożliwe. Dlatego też Komisja podjęła decyzję o nagrodzeniu dwukrotnie większej liczby prac. Oznacza to, że nagrody trafiły nie do pięciu, a do dziesięciu finalistów,  w tym do nas.

Dzisiaj gościliśmy pana wiceprezydenta Miasta Gdyni ds.rozwoju Marka Łucyka, Pana Pawła Brutla – Z-ca Dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu oraz Panią Agnieszkę Gruszkę Koordynatora kampanii „Odprowadzam Sam”.

Pan  Wiceprezydent wraz z grupą Biedronek, których prezentacja wykonana przez panią Anię,  znalazła się w gronie zwycięzców  zasadził drzewko- buk czerwony- które będziemy wspólnie pielęgnować. Grupa otrzymała nagrodę w postaci voucheru do sali zabaw "Mini świat", przedszkole otrzymało piłki do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę nożną, a wszyscy uczestnicy kampanii magiczne piórniki i kredki do ich kolorowania. Nasi goście spotkali się ze wszystkimi dziećmi, aby pogratulować sukcesu.

Zdjęcia tutaj

Data dodania: 2022-06-13 16:33:17