Podsumowanie działań ekologicznych 2016/2017

Pragniemy podzielić się informacjami o sukcesach w działaniach ekologicznych, które odnieśliśmy w roku szkolnym 2016/2017. Uroczysta gala finałowa, w trakcie której przedstawiono efekty prowadzonych przez Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chylonki” działań edukacyjnych, została przeprowadzona  08 czerwca 2017 r. w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni. Nasze

Przedszkole otrzymało kolejny raz tytuły Lidera Lokalnej Ekologii oraz Eksperta EE, zdobyłoI miejsce w konkursie zbiórki nakrętek (895 kg), II miejsce w zbiórce elektrośmieci (1105 kg) , Karolinka  oraz Nina z gr. Muchomorków zdobyły wyróżnienia w konkursie plastycznym „Małe dzieci nie chcą śmieci”, a Martynka zdobyła indywidualnie II miejsce w konkursie zbiórki elektrośmieci. W konkursie „Zbieramy makulaturę- chronimy lasy”, którego organizatorem była firma Stena Recycling, Przedszkole nasze zajęło II miejsce (48,80 kg na dziecko).

Dziękujemy dzieciom, rodzicom, absolwentom, mieszkańcom Oksywia i wszystkim przyjaciołom za udział w naszych przedsięwzięciach.  Zapraszamy do dalszej współpracy w nowym roku szkolnym czyli zbieramy nieużytki, segregujemy, wspólnie dbamy o czystość naszej dzielnicy.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej gali https://kzg.pl/galeria/edukacja-ekologiczna/rok-szkolny-20162017/podsumowanie-edukacji-ekologicznej-20162017/

Data dodania: 2017-06-25 12:52:00
Data edycji: 2017-11-05 11:14:35