Nowy rok szkolny 2018/2019 czas zacząć

Drogie Dzieci i drodzy Rodzice,

Tak niedawno żegnaliśmy się wybierając się na zasłużone wakacje i urlopy, a już mija powoli piękne, słoneczne lato. Jest to znak, że czas powrócić w przedszkolne progi. W minionym roku szkolnym pożegnaliśmy 29 dzieci, które odeszły do szkoły,  w tym 27 do pierwszej klasy i 2 do odziału przedszkolnego  w szkole.  W nowym roku szkolnym witamy w naszych progach 28 nowych dzieci 3, 4 i 5 letnich. Wszystkim, którzy pamiętali o nas podczas letniego wypoczynku, bardzo dziękujemy za przesłane karki pocztowe z pozdrowieniami. Już 3 września czekamy na Was w waszych salach, gdzie spotkacie się z waszymi paniami, kolegami i koleżankami. Mamy nadzieję, że trochę za nami tęskniliście, bo my za Wami bardzo. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim dzieciom, by w naszym przedszkolu odnalazały miejsce i osoby, które wspierać je będą w odkrywniu swoich możliwości, umiejętności, zainteresowań, miejsce bezpieczne z przyjazną, ciepłą i domową atmosferą. Rodzicom życzymy sukcesów ich dzieci i pięknej współpracy z nami na rzecz rozwoju wszystkich przedszkolaków.

Data dodania: 2018-09-02 16:55:02
Data edycji: 2018-09-02 18:15:26