Nagrody w konkursie sportowym

Dzisiaj otrzymaliśmy nagrody, które zdobyliśmy w konkursie zorganizowanym przez Akademię Młodych Sportowców, od wielu lat angażującą się w aktywizację sportową najmłodszych. Głównym celem jest zachęcanie dzieci do ruchu i zdrowego stylu życia. W zajęciach sportowych i konkursie udział wzięło 11 przedszkoli z Gdyni, Rumi i Redy.
Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach sportowych z elementami gimnastyki korekcyjnej przeprowadzonych przez trenerów AMS. Udział w konkursie polegał na polubieniu profilu AMS oraz polubieniu zdjęcia z zajęć organizowanych w naszym Przedszkolu. Wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przez nas nagrody, bardzo dziękujemy. Sprzęt sportowy, który otrzymaliśmy wzbudził u dzieci chęć do natychmiastowych ćwiczeń, posłuży on do zabaw, zajęć ruchowych i ćwiczeń gimnastycznych w sali i ogrodzie przedszkolnym. Bardzo wszystkim dziękujemy?
Data dodania: 2022-04-20 14:24:43
Data edycji: 2022-04-20 14:26:49