Międzyprzedszkolny konkurs ''Zaśpiewaj o zimie''

W środę 28 lutego przedstawiciele naszego Przedszkola wzięli udział w konkursie muzycznym organizowanym przez Przedszkole nr 43 "Jantarek". Dzieci zostały zaproszone do zaśpiewania piosenki o tematyce zimowej. Przesłuchanie solistów odbywało się dla grupy 3-4 latków oraz osobno dla 5-6 latków. Dzieci przygotowane przez panie: Dorotkę z gr. 1 , Anię z gr. 2, Paulinkę z gr.3 oraz Anię z gr.4 zaprezentowały się pięknie i bardzo profesjonalnie. Talent oraz przygotowanie docenione zostały przez komisję konkursu, która przyznała Michalince z gr. "Biedronek" I miejsce w kategorii 3-4 latków (córce akompaniował tata na gitarze), Marcelince również z gr. "Biedronek" II miejsce (na pianinie akompaniowała p. Ania) oraz Nastii z gr. "Krasnoludków" wyróżnienie. W kategorii 5-6 latków komisja przyznała I miejsce Zuzi z gr. "Muchomorków" oraz wyróżnienie Kubie z gr. "Pszczółek", któremu akompaniowała również p. Ania. Wszystkim nagrodzonym oraz uczestniczącym w konkursie bardzo serdecznie gratulujemy.

Data dodania: 2024-02-28 14:22:40
Data edycji: 2024-02-28 17:25:12