Lider Lokalnej Ekologii 2019-2021

Projekt „Lider Lokalnej Ekologii 2019-2021” rozstrzygnięty

Zakończyła się  XI edycja projektu „Lider Lokalnej Ekologii” pod hasłem „Toaleta to nie śmietnik”. Była to edycja nietypowa, ponieważ z powodu pandemii COVID-19 projekt realizowano w cyklu dwuletnim.

Temat dotyczył prawidłowego korzystania z kanalizacji oraz konieczności segregacji odpadów, w tym odpadów kuchennych (bioodpadów).

Do projektu zgłosiło się 31 placówek z terenu działania KZG „Dolina Redy i Chylonki”, z czego 22 przekazały sprawozdania z realizacji projektu. Efekty naszych działań w postaci prezentacji multimedialnej można zobaczyć Tu

Na podstawie przekazanych sprawozdań oceniono sposób realizacji projektu w szkole/przedszkolu. Przy ocenie uwzględniano m.in. zgodność i zakres tematyczny przeprowadzonych działań, poprawność merytoryczną, zasięg przekazu oraz zaangażowanie w realizację projektu. Placówki, które uzyskały najwyższe oceny otrzymują tytuł „Lidera Lokalnej Ekologii 2019-2021”. Nasze Przedszkole uzyskało 29 pkt i tym samym tytuł "Lidera Lokalnej Ekologii 2019-2020". Wszystkim zaangażowanym w realizację projektu serdecznie gratulujemy.

Data dodania: 2021-06-05 21:13:39
Data edycji: 2021-06-05 21:38:40