''Jak wygląda dobro?'' międzyprzedszkolny konkurs plastyczny

Często zadajemy sobie pytanie, czy nasze dzieci wyrosną na szczęśliwych, dobrych i wartościowych ludzi. W dużej mierze zależy to od nas- dorosłych. To niezwykle ważne i trudne zadanie stoi przed wszystkimi rodzicami, wychowawcami, nauczycielami i każdym z kim dziecko ma do czynienia w swoim życiu. Na początek chcielibyśmy się dowiedzieć od dzieci, co to jest dobro/jak wygląda dobro? Do poszukania odpowiedzi zaprosiliśmy dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Dzieci mają za zadanie swoją odpowiedź wyrazić w formie pracy plastycznej. Bardzo jesteśmy ciekawi, z czym dzieciom kojarzy się "Dobro".  Mamy nadzieję, że zaproszone do konkursu przedszkola przedstawią nam wszystkim wybrane odpowiedzi.  Na zakończenie konkursu pragniemy stworzyć wyjątkową wystawę, która pozwoli dzieciom i dorosłym spojrzeć na nowo na wartość jaką jest "Dobro" .

Data dodania: 2024-01-17 14:17:54
Data edycji: 2024-01-17 15:10:13