Funkcjonowanie Przedszkola nr 11 od 01 września 2020 r.

Szanowni Państwo,
W związku z wciąż panującym stanem epidemicznym w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa dzieciom i osobom dorosłym przesyłamy informacje nt. funkcjonowania naszej placówki od 1 września:

• W indywidualnych e-mailach do Państwa podaliśmy godziny pracy poszczególnych grup. Prosimy o dostosowanie – w miarę możliwości – przyprowadzanie i odbieranie dzieci w podanych godzinach. Umożliwi to wypełnienie rekomendacji GIS dotyczącego niemieszania  dzieci z różnych grup w czasie schodzenia i rozchodzenia się.
  • W wejściu głównym do przedszkola mierzona będzie dzieciom temperatura.  Dzieci z temperaturą powyżej 37,5 stopni lub objawami infekcji (kaszel ,katar) nie będą przyjmowane do przedszkola.
  • Rodzice/ opiekunowie nie wchodzą do szatni, ale przekazują lub odbierają dziecko od pracownika przedszkola w wejściu do przedszkola
  • Rodzice/ opiekunowie mają obowiązek zakrycia ust i nosa.
  • Tylko rodzice dzieci nowoprzyjętych , ze względu na proces adaptacyjny, wchodzą do szatni swojego dziecka (proces adaptacji- rekomendacje GIS). Rodzice wchodzą bocznym wejściem do przedszkola korzystając z domofonu.
  • W e-mailach znajdziecie Państwo  zgodę na mierzenie temperatury, którą należy dostarczyć do przedszkola 1 września w wersji papierowej.
  • O zebraniach grupowych będziemy informować w późniejszym terminie.
  • Dzieci do przedszkola przynoszą wyłączenie rzeczy na przebranie, kapcie. Nie można wnosić zabawek itp.
  • Informujemy, że placówka stosuje procedurę postępowania w czasie epidemii, która jest dostępna na naszej stronie internetowej i jest zgodna z rekomendacjami GIS.
  • Kontakt z przedszkolem pod nr telefonu 58 625 13 39 w godzinach 6.00-17.00 lub poprzez pocztę e-mail
Data dodania: 2020-08-30 17:56:00
Data edycji: 2020-08-30 19:01:13