Dzień Misia w naszym Przedszkolu

Obchody Dnia Misia, który w naszym Przedszkolu trwał znacznie dłużej, już za nami. Na szczególne podziękwania zasługują kochani Rodzice, którzy własnoręcznie przygotowali misie dla swoich dzieci. Radość i zdziwienie dzieci na otrzymane misiaki była wielka. Nie wszyscy uwierzyli, że misie uszyli ich rodzice lub babcie :-) Bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu niecodziennej akcji i sprostanie wyzwaniu. Bawiliśmy się wszyscy razem tzn. wszystkie dzieci,  przy muzyce i rozwiązywaniu grupowych zadań. Biedronki razem z Panią Grażynką i Panią Dorotką ugościły nas bardzo sympatycznie , za co serdecznie dziękujemy. Dokończeniem obchodów Dnia Misia były odwiedziny w "Nie Lada Muzeum "  i wysłuchanie bajki przeczytanej przez Panią pracującą w pobliskiej bibliotece.

Data dodania: 2022-11-25 12:40:45
Data edycji: 2022-11-25 13:28:11