Kochani,

bardzo dziękuję Wam za nieocenioną pomoc w przygotowaniach do remontu przedszkola, który czeka nas od 29 czerwca i potrwa do końca sierpnia. Wyprowadzenie się z dwóch pięter budynku było nie lada wyzwaniem. Od początku maja pracownicy pakowali, pakowali i pakowali, a potem wynosili, wynosili i wynosili, a jeszcze potem rozbierali, rozbierali i rozbierali to, czego nie trzeba odbudowywać .  Następnie przyszła kolej na pomoc rodziców naszych przyszłych i byłych przedszkolaków, którzy rozbierali, rozbierali i rozbierali to, co trzeba będzie na powrót złożyć.  Na koniec wsparli nas rodzice (mamusia i tatusiowie), którzy wynosili, wynosili i wynosili duże i ciężkie gabaryty, a następnie wszytko zgrabnie zapakowali w nielicznych pomieszczeniach, które nie będą remontowane-dokonali niemożliwego. Dziękuję też  Rodzicom za zapewnienie dzieciom opieki na okres wakacji i tym samym za umożliwienie zamknięcia przedszkola na dwa miesiące w celu przeprowadzenia remontu. Bardzo dziękuję wszystkim Pracownikom, Rodzicom byłych, przyszłych i aktualnych wychowanków oraz Przyjaciołom Przedszkola za wsparcie, którego doświadczyliśmy w ostatnim czasie. Pod koniec sierpnia będziemy się wprowadzać z powrotem. Zapraszam już teraz do pomocy przy wnoszeniu mebli i rozpakowywaniu się. Wszystkim życzę cudownych, spokojnych wakacji i urlopów, a także rychłego czyli we wrześniu powrotu do przedszkola.

Lucyna Bisewska

Dyrektor Przedszkola nr 11 "Pod Kasztanami"

Data dodania: 2020-06-27 18:40:44
Data edycji: 2020-06-27 20:57:19