Ciąg dalszy konkursu

Kochani Rodzice i wszyscy wspierający nas w konkursie "Ogródki ze smakiem".

Dzielimy się radosną informacją, że znaleźliśmy się w gronie 20 przedszkoli ( na 308 uczestników), które zdobyły największą liczbę oddanych głosów.

Zgodnie z regulaminem spośród tych 20 przedszkoli komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na terenie których stworzone zostaną ogródki warzywne. Pozostałe 15 przedszkoli otrzyma zestawy ogrodnicze. Jesteśmy Wam wszystkim niezmiernie wdzięczni za wszystkie oddane głosy, za determinację, obowiązkowość i pomoc w zdobywaniu nowych głosów. My jesteśmy gotowi do sezonu ogrodniczego. Posiane z nasion pomidory, papryki, turki oraz kanny i pelargonie czekają już na wysadzenie do ogrodu. Czy będziemy posiadaczami profesjonalnie wykonanego ogródka warzywnego, czy też zestawu narzędzi ogrodniczych będziemy bardzo szczęśliwi, bo wszystko się nam przyda. Przdstawiamy kilka fotek na dowód, że roślinki czekają na swój ogrodowy debiut (oczywiście fotki są z różnych etapów rozwoju).

Data dodania: 2022-04-26 13:58:10
Data edycji: 2022-04-26 19:14:06