Bierzemy udział w konkursie ''Ogródki ze smakiem''

Zgłosiliśmy nasze przedszkole do udziału w ogólnopolskim  konkursie, w którym nagrodą główną  jest stworzenie ogródków warzywnych w pięciu zwycięskich przedszkolach lub otrzymanie zestawów ogrodniczych.

Aby wziąć udział w konkursie należy codziennie głosować na nasze przedszkole czyli Przedszkole nr 11 "Pod Kasztanami" do 25 kwietnia włącznie.

Znajdź nasze przedszkole na liście zgłoszeń na stronie https://www.electrolux.pl/local/ogrodki-ze-smakiem/#1359208 i potwierdź głos za pomocą konta na portalu Facebook. Codziennie możesz oddać jeden głos.  Zachęć rodzinę i znajomych do głosowania! Bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy głosowali codziennie do 25 kwiatnia i zachęcali innych użytkowników facebooka na oddanie glosu na nasze przedszkole. W zakładce Ranking można zawsze sprawdzić ile głosów zdobywa przedszkole i jaką zajmuje pozycję.

Spośród 20 przedszkoli z największą liczbą głosów komisja konkursowa wybierze 5 placówek, na terenie których stworzymy ogródki warzywne.
Pozostałe 15 przedszkoli otrzyma zestawy ogrodnicze.

6-25.04.22 - zgłoszenia i głosowanie na przedszkola

26-29.04.22 - obrady jury i wybór laureatów