98 urodziny Gdyni

10 lutego 2024 r. nasze Miasto obchodziło swoje 98 urodziny. Przedszkolaki cały tydzień przygotowywały się do tej uroczystości poznając historię Gdyni, legendy i symbole z nią związane, a także charakterystyczne, najbardziej znane miejsca. Przygotowania te podsumowane zostały 09 lutego w piątek na pięknej, urodzinowej uroczystości, której gospodarzami była grupa Biedronek wraz ze swoimi paniami. "Biedronki" swoim artystycznym występem czyli piosenkami i tańcami opowiedziały nam o morskim charakterze naszego miasta. Do występu włączyły się wszystkie grupy. Starsze  przedszkolaki zaśpiewały, zatańczyły, recytowały wiersze, którymi przypomniały, że nasze miasto leży na Kaszubach. Pani Dorotka z gr. Muchomorków opowiedziała nam "Legendę o gdyńskich rybkach".

Data dodania: 2024-02-13 14:20:49
Data edycji: 2024-02-13 15:06:01