14 kwietnia (środa) zbiórka elektroodpadów

Przedszkole uczestniczy w XI edycji konkursu

„Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko”.

Naszym zadaniem jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE). Celem tego konkursu  jest podniesienie stanu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz zwiększenie poziomu zbiórki tego rodzaju sprzętu.

14 kwietnia 2021 r. ( środa) od 7:30  do godz. 10:30 na parkingu przy naszym przedszkolu  będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który odbiorą pracownicy Komunalnego Związku Gmin Dolina Redy i Chylonki.

Nadeszła wiosna, a to oznacza wiosenne porządki. Zachęcamy do przejrzenia sprzętu elektronicznego i elektrycznego w tym zabawek, który jest zużyty i potrzebuje prawidłowej utylizacji. Przynieś go do nas. Zachęć do porządków również swoich sąsiadów, kolegów i koleżanki z pracy. Wspólnie zadbajmy o czystość naszej dzielnicy, miasta, czystą glebę i powietrze.

Data dodania: 2021-04-07 11:40:00
Data edycji: 2021-04-07 11:46:42