12 listopada 2019 r. - spotkanie z rodzicami

12 listopada 2019 r. (wtorek godz. 16:00

Prelekcja dla Rodziców w Przedszkolu nr 11

Czas trwania 60 minut.

Mózg przedszkolaka - co powinieneś wiedzieć, żeby mądrze wspierać myślenie swojego dziecka.

• Co właściwie siedzi w głowie malucha?
  • Co zabija komórki mózgowe i psuje myślenie?
  • Co wspiera myślenie i pozwala tworzyć nowe komórki nerwowe - nie tylko u dzieci, ale też rodziców :)
  • Proste sposoby na rozwijanie myślenia u dziecka w codziennym funkcjonowaniu (bez specjalistycznych zajęć i pomocy).

Spotkanie poprowadzi dr psych. Urszula Sajewicz-Radtke – autorka narzędzi diagnostycznych stosowanych powszechnie w całym kraju i za granicą, szkoleniowiec  i superwizor w zakresie diagnostyki psychologicznej oraz terapii poznawczej, autorka publikacji naukowych z zakresu psychologii klinicznej dziecka i psychologii edukacji.

Droga Mamo i Drogi Tato! Mamy nadzieję, że nie zabraknie Ciebie na  organizowanym spotkaniu

Data dodania: 2019-11-06 13:13:10
Data edycji: 2019-11-06 13:50:36