Wycieczka do ZOO

We wtorek 14.05.2024 grupa Krasnoludki udała się na wycieczkę do Gdańskiego ZOO.  Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Przedszkolaki z niecierpliwością i mocno podekscytowane zastanawiały się jakie zwierzęta zobaczą. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki - m.in. słonia, zebry,pelikany, hipopotama, małpki, żyrafy, pingwiny. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w ZOO dostarczył im wiele radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.  Niewątpiliwe miłą atrakcją był zorganizowany przez wychowawców piknik na znajdującej się w ZOO polance piknikowej. Dzieci mogły swobodnie pobiegać, pobawić się, zjeść pyszne przekąski przygotowane przez panie z kuchni. Na zakończenie i podsumowanie wycieczki dzieci otrzymały własnoręcznie uszyte przez ich rodziców koniki niespodzianki. Pełne nowych wrażeń, maluchy wróciły całe i zdrowe do przedszkola, gdzie już czekała na nie ciepła zupka.

Data dodania: 2024-05-15 18:27:34
Data edycji: 2024-05-17 11:22:47