Witamy w nowym roku szkolnym

Drodzy Rodzice,

Jesteśmy gotowi na spotkanie z Wami ale przede wszystkim z dziećmi.

• Przychodzimy do przedszkola najpóźniej do godz. 8:00.
  • Przez najbliższe dni wchodzimy z dziećmi do grupowych szatni by poznać nowe miejsce, pomóc dzieciom zagospodarować  się  w indywidualnych półkach. Jak najszybciej pozwalamy dzieciom na całkowitą samodzielność czyli żegnamy się przed wejściem do szatni (oprócz gr 1). W razie potrzeby pomocą służą dyżurujące panie.
  • Prosimy o aktualizację adresów zamieszkania, e-mail, numerów telefonów, osób upoważnionych  do odbioru dzieci.
  • Przypominamy o konieczności posiadania i korzystania z Karty Mieszkańca Gdyni, dzięki której rejestrowany jest czas pobytu dziecka w przedszkolu oraz naliczane są opłaty za przedszkole. Korzystanie z karty w przedszkolu wymaga dodania sobie i innym osobom upoważnienia.
  • Przypominamy Państwu, że osoby, które wyprowadziły się poza Gminę Gdynia, zobowiązane są do złożenia oświadczenia o zmianie miejsca zamieszkania.
Data dodania: 2023-08-31 17:24:20
Data edycji: 2023-09-01 17:35:58