III KIERMASZ OGRODNICZY

To już III kiermasz ogrodniczy w naszym przedszkolu. Pierwsze dwa kiermasze cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy kontynuować to działanie. Nasze małe i duże ogrodniczki  21 i 22 maja od 14:30 będą zachęcały dorosłych do podjęcia się opieki nad roślinkami i próby wyhodowania np. własnych pomidorów. Wszystko co znalazło się na kiermaszu samodzielnie wyhodowaliśmy w naszym przedszkolu wspólnie z dziećmi.  W tym roku również wyhodowaliśmy z nasionek i ubiegłorocznych sadzonek różne kwiaty i warzywa. Aksamitki, pomidory, papryka, kanny, zielistki i inne roślinki znajdą się w naszej kiermaszowej ofercie. Do kiermaszu włączyli się również Przyjaciele Przedszkola, którzy podarowali nam roślinki wyhodowane przez siebie w domu.

Data dodania: 2024-05-17 10:44:01
Data edycji: 2024-05-17 10:50:17