XVI festyn rodzinny za nami

Za nami XVI festyn rodzinny. Bardzo dziękujemy wszystkim Przyjaciołom za nieocenioną pomoc przy jego organizacji. Panu Jaroslawowi Kłodzińskiemu i Pani Janinie Wasylka, którzy wprowadzali dzieci w arkana zawodu cukiernika, Panu Jerzemu Okoniowi- malarzowi przybliżającemu dzieciom pracę artysty-malarza, mamie Oli, która uczyła najmłodszych, jak udzielać pierwszej pomocy. Dziękujemy Sponsorom: Przedsiębiorstwom OPEC i PEWIK oraz Firmie ENERGA. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu festynu i jego likwidacji oraz wsparcie rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom festynu, którzy zechcieli wziąć w nim udział Zapraszamy za rok i , mamy nadzieję, do zobaczenia. Zdjęcia w zakładce "Galeria".

Data dodania: 2019-06-15 11:48:54
Data edycji: 2019-06-15 12:04:57