Witamy w nowym roku szkolnym 2019/2020

Serdecznie witamy wszystkie dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego.
Z zapasem sił, bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie serdecznie witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku  samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola . Mamy nadzieję, że najbliższy rok szkolny będzie dla wszystkich wyjątkowym, szczęśliwym czasem i że wspólnie wiele osiągniemy .

Data dodania: 2019-08-31 21:29:28
Data edycji: 2019-08-31 21:41:32