Urodziny naszego Przedszkola

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie  i dzieciom za wspólne zabawy w obchodach 74 urodzin naszego Przedszkola. Tegoroczne świętowanie przebiegało zupełnie inaczej niż dotychczas. Dzieci bawiły się w swoich własnych grupach, a urodzinowy tort wędrował od sali do sali. Każda grupa odpaliła swoją tortową fonatannę i odśpiewała "Sto lat". Szczególną niespodziankę sprawili nam nasi Przyjaciele z Przedszkola nr 35 "Pod Żaglami", którzy zawsze byli naszymi urodzinowymi gośćmi. Z wiadomych przyczyn w tym roku nie mogliśmy się spotkać na wspólnym świętowaniu. Nie przeszkodziło to jednak w pokazaniu nam, że pamiętają o naszym święcie.  Dostaliśmy przepiękne upominki i dyplom z życzeniami.  Zdjęcia z tego dnia obejrzeć można w galerii, która będzie sukcesywnie aktualizowana.

Data dodania: 2020-10-23 13:10:24
Data edycji: 2020-10-23 13:44:01