Urodzinowe spotkania

29 października 2019 r. w ramach obchodów 73 urodzin Przedszkola odwiedzili nas Przyjaciele z Przedszkola nr 35 "Pod Żaglami".  Od wielu lat podejmujemy wspólne zabawy, działania, które edukują, stanowią dobrą zabawę i dają możliwość nawiązywania nowych znajomości. W tym roku dołączyli do nas przedstawiciele przedsiębiorstwa PEWIK. Dzieci miały możliwość poznania roli jaką odgrywa PEWIK w naszym mieście, obejrzały wyposażenie samochodu, którym pracownicy wyjeżdżają  do różnorodnych działań, uczyły się segregowania odpadów i znaczenia tej segregacji dla stanu kanalizacji. Dzieci budowały schemat kanalizacji, sprawdzały jakość wody, eksperymentowały z różnymi przedmiotami, które wrzucane do kanalizacji czynią olbrzymie szkody. Do obejrzenia zdjęć ze spotkania zapraszamy do zakładki "Galeria".

Data dodania: 2019-11-01 18:20:46
Data edycji: 2019-11-01 18:38:10