System ewidencji czasu pobytu dzieci w przedszkolu- Karta Mieszkańca Gdyni

Drodzy Rodzice,

Od początku nowego roku szkolnego prosimy o korzystanie z Karty Mieszkańca Gdyni w celu ewidencjonowania czasu przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola. Kto jeszcze tego nie uczynił, bardzo prosimy o wyrobienie Karty,  która upoważni Państwa do odbioru dzieci z przedszkola, a także  pozwoli rodzicom i przedszkolu na łatwiejsze i szybsze rozliczanie dodatkowych godzin pobytu dziecka w przedszkolu. Kartę Mieszkańca Gdyni lub Kartę Przedszkola  (przeznaczona dla osób nie będących mieszkańcami Gdyni) powinny posiadać wszystkie osoby upoważnione do odbioru dziecka.

Rodzic logując się na swoje konto Karty Mieszkańca widzi dokładnie kto przyprowadził i odebrał dziecko oraz o jakiej godzinie to nastąpiło. System również pokazuje jaka jest należność do uiszczenia przy przekroczonym czasie pięciu godzin w przedszkolu (nie dotyczy 6-latków). Rodzic za pośrednictwem Karty również może zgłaszać nieobecność dziecka. Wystarczy kliknąć wybraną datę w kalendarzu, kiedy dziecko nie będzie obecne w przedszkolu. Dzięki temu przedszkole przygotowuje mniejszą ilość posiłków, a rodzic nie jest obciążany opłatą za niewykorzystane obiady czy śniadania. Nie ma wówczas konieczności potwierdzania tej nieobecności w inny sposób.

Kartę Mieszkańca może otrzymać każdy mieszkaniec Gdyni.
Karta daje możliwość bezpłatnego korzystania z największych gdyńskich atrakcji kulturalnych i sportowych. Zapewnia też wiele zniżek i profitów stworzonych specjalnie dla mieszkańców Gdyni. Wydawana jest bezpłatnie i jest ważna przez 3 lata. Wystarczy założyć konto na portalu www.gdynia.pl/karta, złożyć wniosek i odebrać kartę w jednym z punktów dystrybucji.

Data dodania: 2019-08-31 20:52:30
Data edycji: 2019-08-31 21:13:14