Remont zakończony

Kochani Rodzice,

remont, który realizowany był  w naszym przedszkolu od 29 czerwca, został zakończony. Dzięki Waszej olbrzymiej pomocy udało się nam zmieścić w wyznaczonym terminie. Od 24 sierpnia wprowadzamy się do wyremontowanych pomieszczeń. Bardzo dziękuję wszystkim za włożoną pracę fizyczną w przygotowanie przedszkola do remontu czyli wyniesieniu mebli i innych przedmiotów ze wszystkich pomieszczeń, za zapewnienie opieki dzieciom na czas zamknięcia przedszkola a w ostatnich dniach za pomoc w odmalowaniu pomieszczeń, wnoszeniu mebli i wyposażenia do wyremontowanych pomieszczeń, montażu elementów na ścianach i wielu innych czynnościach związanych z przywracaniem pomieszczeń przedszkola sprzed remontu. Bez Waszego udziału i pomocy  całe to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe do realizacji. Bardzo wszystkim dziękuję.

Lucyna Bisewska

Dyrektor Przedszkola nr 11 "Pod Kasztanami"

Data dodania: 2020-08-30 18:28:16
Data edycji: 2020-08-30 18:49:02