Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Program SZKOŁA MISTRZÓW w naszym przedszkolu

Program SZKOŁA MISTRZÓW w naszym przedszkolu

Program SZKOŁA MISTRZÓW wychodzi naprzeciw potrzebom gdyńskiej kadry pedagogicznej, a także odpowiada na problemy osób szkolących, trenerów i firm szkoleniowych. Z jednej strony dedykowany jest on kadrze pedagogicznej, gdyńskim Mistrzom uczącym najmłodszych gdynian, z drugiej – Mistrzom, którzy chcą dzielić się posiadaną wiedzą i umiejętnościami właśnie z nauczycielami i dyrektorami szkół oraz przedszkoli.

 

Na czym polega Program?

 

Gdynia przeznaczy dla potrzeb Programu SZKOŁA MISTRZÓW 1.000.000 zł. W ramach programu sfinansowane mogą zostać szkolenia, kursy, seminaria i warsztaty, które pozwolą na rozwój merytoryczny i budowanie nowych kompetencji wśród gdyńskiej kadry pedagogicznej w roku bieżącym oraz przyszłym.

 

Kto może być realizatorem działań Programu?

 

Program SZKOŁA MISTRZÓW angażuje osoby i firmy szkoleniowe z obszaru szeroko pojętej edukacji, które zrealizują szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Dotyczy to:

  • szkoleniowców,
  • trenerów,
  • firm zajmujących się szkoleniami.

 

Jeśli działacie Państwo w obszarze edukacji, zachęcamy do przesłania wypełnionego FORMULARZA do 16 kwietnia na adres naszego przedszkola:                    przedszkole@p11.edu.gdynia.pl

 

 

Jak wygląda wsparcie finansowe w Programie?

 

Pula środków zapewni około 5 000 godzin szkoleniowych. Płatności dla realizatorów zajęć będą dokonywane zaliczką w wysokości 50% wartości umowy do 3 dni od podpisania umowy. Druga część wynagrodzenia zostanie przekazana po realizacji zajęć.

 

Program potrwa do końca 2021 roku.

 

Harmonogram

 

Etap 1: do 16 kwietnia 2020:

– składanie wniosków przez realizatorów do publicznych szkół, przedszkoli i poradni psychologiczno-pedagogicznych

 

Etap 2: do 20 kwietnia

– ustalenie i opublikowanie listy wszystkich realizatorów szkoleń na www.edukacja.gdynia.pl oraz stronie internetowej każdej placówki uczestniczącej w Programie

 

Etap 3: 20-30 kwietnia

– zawarcie umów: 50% wartości umowy zostanie opłacona w ciągu 3 dni od daty podpisania umowy, druga transza w wysokości 50% wartości umowy – po zakończeniu realizacji zajęć.

 

Etap 4:1 września 2020 -31 grudnia 2021:

– realizacja szkoleń, warsztatów i zajęć.

 

Program SZKOŁA MISTRZÓW jest częścią FALOCHRONU DLA EDUKACJI – działań Miasta Gdyni mających na celu pomoc dla mieszkańców w sytuacji epidemii. Więcej informacji na stronie https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/falochron-dla-edukacji,548826

Data dodania: 2020-04-10 12:33:36
Data edycji: 2020-04-10 12:53:42
Ilość wyświetleń: 143
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button