Mimo że Was nie ma, dekoracja się zmienia

Kochane Dzieci i kochani Rodzice! Od kilku dni się nie widzieliśmy, ale to nie znaczy. że o Was nie myślimy i że nie ma nas w naszym przedszkolu. Kiedy widzieliśmy się ostatni raz, w przedszkolu panowało jeszcze przedwiośnie. Od dzisiaj zawitała do nas wiosna. Bociany przyleciały trochę wcześniej, a z nimi pojawiły się żabki. Do przedszkola  przychodzimy dokarmiać naszych podopiecznych: rybki i żółwia. One są bezpieczne ale nie wiedzą, dlaczego Was nie ma. Zaglądajcie na strony Waszych grup. Postaramy się też wykorzystać ten czas na uzupełnienie galerii, żebyście mogli powspominać to, co działo się w przedszkolu w bieżącym roku szkolnym. Dbajcie o siebie i do zobaczenia, mamy nadzieję, niedługo.

Data dodania: 2020-03-18 19:25:35
Data edycji: 2020-03-18 20:07:28