Deklaracje zamiast umów

W nowym roku szkolnym 2018/2019
od 1 września obowiązuje w przedszkolu

deklaracja rodzica/opiekuna prawnego/osoby sprawującej pieczę zastępczą
dotycząca pobytu dziecka w przedszkolu zamiast dotychczasowych umów.

Rodzice, którzy dotąd nie złożyli takiej deklaracji proszeni są o jej wypełnienie i dostarczenie do dyrektora przedszkola w pierwszym tygodniu września.

Druk deklaracji znajduje się w zakładce "Rodzic- dokumenty do pobrania" lub można otrzymać od wychowawcy grupy.

Od 1 września 2018 obowiązują również inne druki upoważnienia dla osób, które poza rodzicami mogą odbierać dziecko z przedszkola. Dotychczasowe upoważnienia przestają obowiązywać. Każda  osoba upoważniona do odbioru dziecka powinna zapoznać się indywidualnie ze sposobem przetwarzania jej danych osobowych przez Przedszkole i potwierdzić to podpisem.

Druk upoważnienia znajduje się w zakładce "Rodzic- dokumenty do pobrania" lub można otrzymać od wychowawcy grupy.

Data dodania: 2018-09-02 17:30:57
Data edycji: 2018-09-02 18:13:25