Choinka z mchu- kreatywne warsztaty dla dzieci

08 grudnia (piątek) wszystkie dzieci wezmą udział w kreatywnych warsztatach, podczas których stworzą choinkę z mchu. Warsztaty poprwadzą animatorzy grupy "Kreatywna Planeta". Zaangażujmy w przygotowania dzieci, gdyż dla nich święta to czas wyjątkowy.
Zrobimy wspólnie Elfową choinkę z mchu, którą przystroimy wigilijny stół, 100% rękodzieła, wykonane z sercem ogrzeją każde wnętrze.  W pośpiechu dnia codziennego, oraz plastikowych ozdób zalewających sklepy, zapominamy jakie piękne ozdoby robili nasi dziadkowe, używając naturalnych surowców. My również chcąc przybliżyć uczestnikom, tematykę własnoręcznych ozdób, proponujemy choinkę z suszonego naturalnego mchu, którą ubierzemy w świąteczne bombki i ozdoby.